Zlatni pir

U subotu  19. siječnja 2019.  50. godišnjicu braka – zlatni pir  u kapeli sv. Leopolda  pod misom u 11.00. sati proslavili su Petar i Janja Geljić. Petar Geljić sin Anta i Mande r. Martinović rođen je 27. kolovoza 1950. god. u Donja Skakava župa Dubrave -Brčko BiH. Janja  Geljić r. Vrhovac, kći Marka i Mare r. Mišić rođena je 09. listopada 1951.god. u župi Dubrave -Brčko BiH. Petar i Janja sakrament ženidbe sklopili su 21. siječnja 1969. godine u župi Dubrave – Brčko BiH.  1971. godine preselili su se u Vinkovce  u župu Srca Isusova i tu živjeli sve do 1993. dok su  se zbog posla preselili u Koprivnicu  gdje i danas žive u župi sv. Leopolda u Vinogradskoj ulici.  Iz njihova braka rodila su se djeca dvije kćeri Ana i Marija , te sin Robert., Svi imaju svoje obitelji i žive u Njemačkoj, Austriji i u Španjolskoj. Petar i Janja mogu se pohvaliti i s petero unučadi. Bog ih blagoslovio  i sretno im u daljnjem  životu.

D.V.